673784-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Solec nad Wisłą
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Solec nad Wisłą
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu całej masy wytworzonych odpadów komunalnych zarówno zmieszanych jak i gromadzonych w sposób selektywny, powstałych i zebranych z nieruchomości zamieszkałych położonych w granicach administracyjnych Miasta i Gminy Solec nad Wisłą jak również w PSZOK, bez względu na warunki atmosferyczne, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami: 1) ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733), oraz rozporządzeniami wykonawczymi, 2) uchwały nr 9/2025Sejmiku Województwa Mazowieckiego, z dnia 25.02.2025 r., w sprawie uchwalenia Plan gospodarki odpadami dla województwa mazowieckiego 2030 3) uchwała nr XXXVI/228/2021 Rady Miejskiej w Solcu nad Wisłą z dnia 26 lutego 2021 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Solec nad Wisłą*, 4) uchwała nr XXXVI/227/2021 Rady Miejskiej w Solcu nad Wisłą z dnia 26.02.2021 w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług na terenie Miasta i Gminy Solec nad Wisłąw zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi*. *-Akty prawne będą aktualizowane w przypadku zmiany przepisów prawa. Świadczenie usługi polega na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych powstających i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie gminy Solec nad Wisłą. Obowiązkiem wykonawcy jest również wyposażenia nieruchomości w pojemniki i worki do gromadzenia odpadów Liczba nieruchomości zamieszkałych, z których należy odebrać odpady komunalne wynosi minimum 1 526 (wg stanu na 30.09.2025r.). Liczba mieszkańców ujętych w złożonych deklaracjach: 3543 osoby. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 10 do SWZ.
Interne KennungZPiI.271.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001