673813-2026 - Wettbewerb
Polen – Leitungen – Sukcesywna dostawa rur i elementów preizolowanych wraz z realizacją usług izolacji połączeń przy pomocy muf elektrozgrzewalnych na potrzeby realizacji Planu Inwestycji i Remontów Enea Ciepło sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa rur i elementów preizolowanych wraz z realizacją usług izolacji połączeń przy pomocy muf elektrozgrzewalnych na potrzeby realizacji Planu Inwestycji i Remontów Enea Ciepło sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest sukcesywne dostarczanie Zamawiającemu rur i elementów preizolowanych oraz wykonywanie usług izolacji połączeń przy pomocy muf elektrozgrzewalnych
Interne Kennung: BZ/260/JM/D/09/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163100 Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: BZ/260/JM/D/09/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44163100 Rury
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001