2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro vybrané standardní ICT vybavení pro roky 2025 - 2028
Beschreibung: Česká národní banka zavádí dynamický nákupní systém (dále jen "DNS") v nadlimitním režimu v zadávacím řízení dle § 138 odst. 1 zákona. V tomto zadávacím řízení zadavatel postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení dle § 58 a n. zákona. DNS bude zaveden na dobu 48 měsíců nebo do vyčerpání částky uvedené v bodě 3 zadávací dokumentace podle toho, která skutečnost nastane dříve. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou průběžné dodávky vybraného standardního ICT vybavení pro zadavatele dle jeho aktuálních potřeb, včetně jeho dopravy do místa plnění, včetně poskytování souvisejících servisních služeb, jakož i dalších souvisejících služeb dle CPV kódů uvedených v bodě 2 zadávací dokumentace. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy podrobně vymezen ve výzvě k podání nabídek dle § 141 zákona, a to včetně technických, obchodních a platebních podmínek. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 24072
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30230000 Computerbezogene Geräte, 50324000 Unterstützungsdienste für Personalcomputer, 50320000 Reparatur und Wartung von Personalcomputern, 72261000 Software-Unterstützung, 30231310 Flachbildschirme, 30231320 Tastbildschirme, 32323000 Video-Kontrollschirme, 32323100 Farbbildmonitore, 33195100 Monitoren, 30231100 Computerterminals, 30231200 Konsolen, 32420000 Netzausrüstung, 32572000 Übertragungskabel, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 48820000 Server, 30232100 Drucker und Plotter, 30232110 Laserdrucker, 30232120 Nadeldrucker, 30232130 Farbgrafikdrucker, 30232140 Plotter, 30232150 Tintenstrahldrucker, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou průběžné dodávky vybraného standardního ICT vybavení pro zadavatele dle jeho aktuálních potřeb, včetně jeho dopravy do místa plnění, včetně poskytování souvisejících servisních služeb, jakož i dalších souvisejících služeb dle CPV kódů uvedených v bodě 2 zadávací dokumentace. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy podrobně vymezen ve výzvě k podání nabídek dle § 141 zákona, a to včetně technických, obchodních a platebních podmínek. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195100 Monitoren, 48820000 Server, 72261000 Software-Unterstützung, 30231310 Flachbildschirme, 30231320 Tastbildschirme, 32323000 Video-Kontrollschirme, 32323100 Farbbildmonitore, 50324000 Unterstützungsdienste für Personalcomputer, 30231100 Computerterminals, 30231200 Konsolen, 32420000 Netzausrüstung, 32572000 Übertragungskabel, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 50320000 Reparatur und Wartung von Personalcomputern, 30232100 Drucker und Plotter, 30232110 Laserdrucker, 30232120 Nadeldrucker, 30232130 Farbgrafikdrucker, 30232140 Plotter, 30232150 Tintenstrahldrucker, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30213300 Tischcomputer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen