2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding Afvalinzameling
Beschreibung: ASG wenst middels deze EA een Overeenkomst af te sluiten met één Leverancier voor in ieder geval het ophalen en het verwerken van de volgende afvalstromen: Op reguliere (abonnement)basis: Restafval; Papier/karton; Op afroep: Vertrouwelijk papier; Plastics, metalen & Drankkartons; Bouw- en sloopafval; Gevaarlijk / Chemisch afval; Huur Afzetcontainers (t.b.v. grofvuil). Inzameling van afval op 50 locaties in Almere. 200.000 per jaar
Interne Kennung: ASG-2025-03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Afval inzameling
Beschreibung: De opdracht wordt als één perceel voor alle locaties uitgevraagd. ASG is van mening dat er voldoende rekening gehouden wordt met: de samenstelling van de relevante markt en of er voldoende MKB bedrijven kans op de opdracht maken; de organisatorische gevolgen en risico’s voor ASG door de samenvoeging van de opdrachten; de mate van samenhang van de opdracht. Gezien de aard van de opdracht, de gestelde geschiktheidseisen en het gekozen model met verlengingsopties acht ASG voldoende gelegenheid te bieden voor MKB bedrijven om een inschrijving te kunnen indienen en kans te maken op de opdracht. ASG beschouwt de opdrachtnemers als belangrijke partners en streeft naar een duurzame relatie om zodoende flexibele dienstverlening te realiseren. afvalinzameling op 50 locaties. geraamde waarde is voor 5 jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het aantal af te nemen containers per locatie, als ook het aantal locatie kan gedurende de looptijd van het contract fluctueren.