2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej do obiektów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz filii w Rybniku na 2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (t.j. Dz.U. 2024 poz. 266 z poźń. zm.) dla obiektów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zlokalizowanych w Katowicach oraz w Filii w Rybniku na 2026 rok, zwana dalej sprzedażą energii elektrycznej. Dane dotyczące aktualnego układu zasilania w energię elektryczną stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Wykaz punktów poboru energii (PPE) Zamawiającego objętych umową stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zamawiający w Formularzu nr 1a do SWZ (kalkulacja ceny ofertowej) określił prognozowane zużycie energii elektrycznej w okresie trwania umowy dla poszczególnych taryf na podstawie dotychczasowych poborów. 3. Zamawiający przedstawił w załączniku nr 2 do SWZ w formie tabelarycznej niezbędne dane dotyczące aktualnego układu zasilania w energię elektryczną dla poszczególnych punktów poboru. 4. Zamawiający przedstawił w załączniku nr 4 do SWZ dane dotyczące wykazu punktów poboru energii (PPE) zamawiającego objętych umową. 5. Termin obowiązywania umowy: od 01 stycznia 2026 r., lecz nie wcześniej niż z dniem skutecznie przeprowadzonej procedury zmiany sprzedawcy, do 31 grudnia 2026 r. Dzień wejścia Umowy w życie jest dniem rozpoczynającym sprzedaż energii elektrycznej przez Sprzedawcę. 6. Energia elektryczna musi spełniać parametry techniczne zgodnie z zapisami ustawy Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy i Polskimi Normami.
Interne Kennung: BZP/024/02014/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001