2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis hybridního PET/CT skeneru Siemens Biograph mCT flow 40 včetně příslušenství
Beschreibung: Pozáruční servisní zabezpečení provozu hybridního PET/CT skeneru Siemens Biograph mCT flow 40 včetně příslušenství formou tzv. full servisu tak, aby byla zajištěna plná funkcionalita přístrojového vybavení vč. všech připojení do IT systémů zadavatele, to vše na dobu do 31.12.2027
Interne Kennung: 230/VZ/2025-OVZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001