673941-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Beratung im Bereich Energieeinsparung – Het uitvoeren van woningopnames en opstellen van energielabels
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het uitvoeren van woningopnames en opstellen van energielabels
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van woningopnames, het opstellen van energielabels en het uitbrengen van verduurzamingsadvies Maximale waarde: EUR 1.240.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: IUC202605069
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich, 71315400 Gebäudeinspektion, 90713000 Beratung in Umweltfragen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst gaat in op 1 december 2026 en heeft een initiële looptijd tot en met 31 december 2027 met éénmaal een optie tot verlenging van deze Raamovereenkomst, eenzijdig uit te oefenen door Opdrachtgever, onder gelijkblijvende voorwaarden, met een periode van maximaal vier (4) maanden. De maximale duur van de Overeenkomst is derhalve maximaal één (1) jaar en vijf (5) maanden, inclusief verlengingsopties, tot en met uiterlijk 30 april 2028.
673941-2026 - Competition
Netherlands – Energy-efficiency consultancy services – Het uitvoeren van woningopnames en opstellen van energielabels
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IUC202605069
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71314300 Energy-efficiency consultancy services
Additional classification (cpv): 71314000 Energy and related services, 71315400 Building-inspection services, 90713000 Environmental issues consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: