2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa odnawialnych źródeł energii w Gminie Łazy (budynki użyteczności publicznej)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż, uruchomienie i przeprowadzenie procedury włączenia do sieci OSD instalacji fotowoltaicznej na 10 obiektach użyteczności publicznej w tym w 3 przypadkach zamontowanych na carportach. Program będzie realizowany na obiektach: 1. Park Wodny Jura w Łazach, ul. Topolowa 1 2. Urząd Miejski Łazy, ul. Traugutta 15 3. Przedszkole Publiczne nr 1 w Łazach, ul. Topolowa 9 4. Szkoła Podstawowa nr 3 – Łazy, ul. Pileckiego 5 5. SP 1 Łazy - budynek 1, ul. Szkolna 2 6. Szkoła Podstawowa nr 1 Łazy ,ul. Kościuszki 46 7. SP1 Łazy - budynek 2, ul. Szkolna 2 8. Szkoła Podstawowa w Niegowonicach, ul. Szkolna 11 9. Szkoła Podstawowa w Chruszczobrodzie, ul. Mickiewicza 113 10.Szkoła Podstawowa w Wysokiej, Mickiewicza 8. Szczegółówy opis zamówienia został opisany w PFU będącym załącznikiem do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 815566-2025
Interne Kennung: WID. 271.20. 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż, uruchomienie i przeprowadzenie procedury włączenia do sieci OSD instalacji fotowoltaicznej na 10 obiektach użyteczności publicznej w tym w 3 przypadkach zamontowanych na carportach. Program będzie realizowany na obiektach: 1. Park Wodny Jura w Łazach, ul. Topolowa 1 2. Urząd Miejski Łazy, ul. Traugutta 15 3. Przedszkole Publiczne nr 1 w Łazach, ul. Topolowa 9 4. Szkoła Podstawowa nr 3 – Łazy, ul. Pileckiego 5 5. SP 1 Łazy - budynek 1, ul. Szkolna 2 6. Szkoła Podstawowa nr 1 Łazy ,ul. Kościuszki 46 7. SP1 Łazy - budynek 2, ul. Szkolna 2 8. Szkoła Podstawowa w Niegowonicach, ul. Szkolna 11 9. Szkoła Podstawowa w Chruszczobrodzie, ul. Mickiewicza 113 10.Szkoła Podstawowa w Wysokiej, Mickiewicza 8. Szczegółowy opis zamówienia został opisany w PFU będącym załącznikiem do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten