674065-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Sukcesywna dostawa różnego sprzętu jednorazowego użytku przez okres 24 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa różnego sprzętu jednorazowego użytku przez okres 24 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnego sprzętu jednorazowego użytku dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku przez okres 24 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy z podziałem na 13 części w następującym asortymencie: 1. CZĘŚĆ nr 1 - IGŁY DO ZNIECZULEŃ 2. CZĘŚĆ nr 2 - ZESTAW RATUNKOWY DO KONIKOTOMII 3. CZĘŚĆ nr 3 - JEDNORAZOWE MASKI TWARZOWE AMBU 4. CZĘŚĆ nr 4 - JEDNORAZOWY LARYNGOSKOP I ŁYŻKI ŚWIATŁOWODOWE 5. CZĘŚĆ nr 5 - SYSTEM DO KONTROLOWANEJ ZBIÓRKI STOLCA 6. CZĘŚĆ nr 6 - ZAMKNIĘTY SYSTEM ODSYSANIA Z DRZEWA OSKRZELOWEGO, REZERWUAR TLENU 7. CZĘŚĆ nr 7 - KANIULA DOTĘTNICZA 8. CZĘŚĆ nr 8 - PROWADNICA BOUGIE JEDNORAZOWA 9. CZĘŚĆ nr 9 - MANKIET DO SZYBKIEGO PRZETACZANIA PŁYNÓW 10. CZĘŚĆ nr 10 - MOCOWANIE CEWNIKA ZEWNĄTRZOPONOWEGO 11. CZĘŚĆ nr 11 - ZESTAW DO PRZEZSKÓRNEJ TRACHEOTOMII 12. CZĘŚĆ nr 12 - PULAPKA WODNA DO BLT BIOLIGHT Q7 13. CZĘŚĆ nr 13 - PROWADNICA GUIDE Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach od nr 2.1. do nr 2.13. (Formularze asortymentowo – cenowe) do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 447644-2026
Interne Kennung: DZP/43/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33157110 Sauerstoffmasken, 33141620 Sanitätspacks, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33100000 Medizinische Geräte, 33141220 Kanülen, 33141200 Katheter
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.10. do SWZ. (Formularz asortymentowo – cenowy)
Interne Kennung: Część nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks