2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw do zbiorników
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw obejmująca dostawę oleju napędowego do zbiorników Zamawiającego znajdujących się w pięciu Zakładach położonych w miejscowościach: Radziądz, Ruda Sułowska, Stawno, Potasznia, Krośnice według poniższych założeń: 1szacowana łączna ilość oleju napędowego wynosi 380 000 litrów (słownie: trzysta osiemdziesiąt tysięcy litrów)
Interne Kennung: PN-8/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw obejmująca dostawę oleju napędowego do zbiorników Zamawiającego znajdujących się w pięciu Zakładach położonych w miejscowościach: Radziądz, Ruda Sułowska, Stawno, Potasznia, Krośnice według poniższych założeń: szacowana łączna ilość oleju napędowego wynosi 380 000 litrów (słownie: trzysta osiemdziesiąt tysięcy litrów
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09200000 Mineralöl-, Kohle- und Erdölerzeugnisse
Menge: 380 000 Liter