674105-2025 - Auftragsänderung
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – „Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych, wody mineralnej 0,3l”
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych, wody mineralnej 0,3l”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych, wody mineralnej 0,3l”. Przedmiot zamówienia został podzielony na 50 niepodzielnych części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, których można udzielić jednemu wykonawcy.
Interne KennungNLZ.2023.271.07
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr: 33 Produkty dla niemowląt ( mleka modyfikowane )
BeschreibungCzęść nr: 33 Produkty dla niemowląt ( mleka modyfikowane )
Interne KennungCzęść nr: 33