2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie elektronicznej karty znieczulenia w obrębie Centralnego Bloku Operacyjnego wraz z integracją z systemem Eskulap oraz dostawą niezbędnego sprzętu komputerowego
Beschreibung: Wdrożenie elektronicznej karty znieczulenia w obrębie Centralnego Bloku Operacyjnego wraz z integracją z systemem Eskulap oraz dostawą niezbędnego sprzętu komputerowego
Interne Kennung: 91/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający wyznacza termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni. Zastosowanie procedury przyspieszonej spowodowane jest koniecznością pilnego rozstrzygnięcia postępowania – wyboru Wykonawcy/dostawcy celem wykorzystania i terminowego rozliczenia środków finansowych przyznanych w ramach dotacji. W związku z powyższym zachowanie terminów określonych w ustawie jest niemożliwe i powoduje duże ryzyko niezrealizowania inwestycji w terminie wymaganym na rozliczenie przyznanych środków
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Licencje do systemu obsługi elektronicznej dokumentacji na bloku operacyjnym wraz z wdrożeniem i integracją z HIS
Beschreibung: Pakiet 1 Licencje do systemu obsługi elektronicznej dokumentacji na bloku operacyjnym wraz z wdrożeniem i integracją z HIS
Interne Kennung: 91/2026 Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: Pakiet 2 Dostawa sprzętu komputerowego
Interne Kennung: 91/2026 Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör