674184-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Elektrizität – Levering en teruglevering van elektriciteit ten behoeve van Waterschap Drents Overijsselse Delta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering en teruglevering van elektriciteit ten behoeve van Waterschap Drents Overijsselse Delta
BeschreibungDe levering en teruglevering van elektriciteit, inclusief (economische) curtailmentdiensten €493.000
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensProcedure conform de openbare aanbestedingsrichtlijnen
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0000
TitelDe levering en teruglevering van elektriciteit
BeschreibungDe levering en teruglevering van elektriciteit inclusief curtailmentdiensten €493.000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenAD neemt de optiejaren ter flexibiliteit op in deze aanbesteding. De intentie is om deze volumes per 01-01-2028 op te nemen in de elektriciteitsaanbesteding van het gehele waterschap.