2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej na potrzeby IWC PAN – Warszawa, Celestynów, Stanisławów Pierwszy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do Operatora Systemu Dystrybucyjnego do punktów poboru energii Zamawiającego. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera punkt 3 SWZ.
Interne Kennung: ZP-312/09/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Oferta którą składa Wykonawca powinna zawierać: 1.1. Wypełniony formularz oferty - wzór-Załącznik nr 1 do SWZ. 1.2. Pełnomocnictwo w formie zgodnej z wymaganiem określonym w ust. 12.6 SWZ jeżeli ustanowiono pełnomocnika; 1.3. Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania lub dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych. 1.4. Oświadczenie, z którego wynika, że w stosunku do wykonawcy nie zachodzi podstawa wykluczenia przewidziana w art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514)- (wzór Zał. nr 2 do SWZ) 2. Szczegółowe informacje o dokumentach składanych wraz z ofertą znajdują się w rozdziale 12 SWZ 3. Na wezwanie Zamawiającego - Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych: 3.1. informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Ustawy oraz art. 108 ust. 1 pkt 4 Ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego – sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 3.2. odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; 3.3. oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej, wzór - Załącznik nr 3 do SWZ. 3.4. oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w formularzu JEDZ, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 Ustawy, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 Ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt 5 Ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 Ustawy, e) art. 109 ust. 1 pkt 5 i 7 Ustawy (wzór – załącznik nr 4 do SWZ) 3.5. oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 oraz w pkt 7.8 niniejszej SWZ – formularz JEDZ - wzór - Załącznik nr 5 do SWZ. Zgodnie z art. 139 ust 2 Zamawiający żąda powyższego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 3.6. podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu – wskazanych w rozdziale 6 SWZ przy poszczególnych warunkach, jeżeli Zamawiający je określił. 4. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej składa informacje wskazane w ust 7.3 SWZ. 5. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia podmiotowe środki dowodowe - na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, składa każdy z Wykonawców występujących wspólnie. 6. Szczegółowe informacje na temat wymaganych oświadczeń, dokumentów, podmiotowych i przedmiotowych środków dowodowych znajdują się w rozdziale 7 SWZ 7. Zamawiający, zgodnie z art. 139 Ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności. 8. Zamawiający może unieważnić postępowanie na podstawie art.257 ustawy. 9. Projektowane postanowienia umowy, w tym informacje na temat płatności stanowi Załącznik nr 6 do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Warszawa, ul. Sokołowska 29/37 oraz al. Prymasa Tysiąclecia 98 (4 punkty poboru)
Interne Kennung: ZP-312/09/2026 Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Celestynów, ul. Wrzosowa 46 oraz ul. Lasek 7 (2 punkty poboru)
Interne Kennung: ZP-312/09/2026 Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Stanisławów Pierwszy, ul. Strużańska 8 (1 punkt poboru)
Interne Kennung: ZP-312/09/2026 Zadanie 3
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP-312/09/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
Additional classification (cpv): 65310000 Electricity distribution
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ZP-312/09/2026 Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: ZP-312/09/2026 Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: ZP-312/09/2026 Zadanie 3
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP-312/09/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 65310000 Przesył energii elektrycznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ZP-312/09/2026 Zadanie 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: ZP-312/09/2026 Zadanie 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: ZP-312/09/2026 Zadanie 3