2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nábytek domov mládeže
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení nábytku do pokojů domova mládeže, který bude vyráběn pro novou koncepci, která by měla být předmětem rekonstrukce celého domova mládeže. Nábytek bude využitelný i do budoucna po rekonstrukci. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: PO 42/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39140000 Haushaltsmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kupující si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost opce na dodávku dalších 10 pokojů, a to za podmínek této smlouvy, a to v technické specifikaci, kvalitě i ceně podle této smlouvy. Prodávající se v takovém případě zavazuje dodržet jednotkové ceny podle přílohy č. 1 této Smlouvy. Výzva k plnění podle této opce může být zaslána nejpozději do konce roku 2026.