See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku - Koszula koloru białego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku - koszula koloru białego z podziałem na 2 (dwie) części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 376331-2025
Interne Kennung: D/88/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18332000 Hemden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku - Koszula koloru białego - zadanie 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku- Koszula koloru białego w ilości: 8 500 szt. w tym: zamówienie podstawowe: 7 500 szt., zamówienie opcjonalne 1 000 szt. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1A Wojskowa Dokumentacja Techniczno-Technologiczna (WDTT) stanowiąca integralną cześć załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Interne Kennung: D/88/2025 - Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku - Koszula koloru białego - zadanie 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania w 2025 roku- Koszula koloru białego w ilości: 7 500 szt. w tym: zamówienie podstawowe: 6 500 szt., zamówienie opcjonalne 1 000 szt. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1A Wojskowa Dokumentacja Techniczno-Technologiczna (WDTT) stanowiąca integralną cześć załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Interne Kennung: D/88/2025 - Zadanie nr 2