See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup subskrypcji wraz ze wsparciem producenta dla posiadanych rozwiązań zabezpieczeń sieciowych oraz migracja konfiguracji do nowych urządzeń
Beschreibung: zakup subskrypcji wraz ze wsparciem producenta dla posiadanych rozwiązań zabezpieczeń sieciowych oraz migracja konfiguracji do nowych urządzeń, szczegółowo opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: SZP.272.1096.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72212730 Entwicklung von Sicherheitssoftware, 71356300 Technische Unterstützung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup subskrypcji wraz ze wsparciem producenta dla posiadanych rozwiązań zabezpieczeń sieciowych oraz migracja konfiguracji do nowych urządzeń, szczegółowo opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ