674292-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Jasienica
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Jasienica
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Jasienica. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ i załącznik nr 3a do SWZ.
Interne KennungZP.271.25.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511300 Müllsammlung, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Jasienica
BeschreibungZakres przedmiotowego zamówienia dla części 1 obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Jasienica zgodnie z przepisami ustawy o odpadach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungZP.271.25.2025 Część 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w ramach przedmiotu zamówienia przewiduje zastosowanie opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp (dotyczy części 1 i 2 zamówienia). Warunki skorzystania z prawa opcji: a) Skorzystanie z zamówienia opcjonalnego (prawa opcji) uzależnione będzie od potrzeb Zamawiającego, b) Termin, w ciągu którego Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji - w czasie trwania umowy, c) O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym oświadczeniem - zamówieniem. Brak stosownego zamówienia świadczy o rezygnacji z zamówienia opcjonalnego w całości lub w części (jeżeli Zamawiający skorzystał częściowo z zamówień opcjonalnych), d) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących odpowiednio załączniki nr 8 i 8a. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak złożenia zamówień objętych opcją nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
LosLOT-0002
TitelUtrzymanie czystości i porządku na terenie PSZOK położonego w Jasienicy, wyposażenie PSZOK, przygotowanie przyjętych odpadów do transportu, transport odpadów oraz ich zagospodarowanie
BeschreibungZakres przedmiotowego zamówienia dla części 2 obejmuje: utrzymanie czystości i porządku na terenie PSZOK w Jasienicy w tym zimowe utrzymanie - odśnieżanie umożliwiające przejazd i dostęp mieszkańców do kontenerów/pojemników na odpady, przygotowywanie odpadów, przyjętych przez Gminę Jasienica od mieszkańców – właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Jasienica, do transportu, transport oraz przekazanie odpadów w celu zagospodarowania odpadów komunalnych zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy o odpadach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3a do SWZ.
Interne KennungZP.271.25.2025 Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung