674297-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa oprogramowania JIRA lub równoważnego w modelu subskrypcyjnym
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania JIRA lub równoważnego w modelu subskrypcyjnym
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest : dostawa Oprogramowania wraz z licencją w modelu subskrypcyjnym na okres 12 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, ale nie wcześniej niż od dnia rozpoczęcia okresu subskrypcji wskazanego w tabeli w Rozdziale II Tomu III SWZ OPZ oraz z Gwarancją producenta. 2. Przedmiot Umowy obejmuje Oprogramowanie: 1) 1 sztuka - Jira Software Data Center dla 5000 użytkowników lub równoważne; 2) 1 sztuka – Jira Service Management Data Center dla 50 agentów lub równoważne; 3) 1 sztuka - ScriptRunner for JIRA dla 5000 użytkowników lub równoważne; 4) 1 sztuka - Rich Filters for Jira Dashboards dla 5000 użytkowników lub równoważne; 5) 1 sztuka - SLA PowerBox dla 5000 użytkowników lub równoważne; 6) 1 sztuka - TestRay - Test Management and Requirements for Jira dla 5000 użytkowników lub równoważne; 7) 1 sztuka - Time Tracker for Jira Data Center dla 5000 użytkowników lub równoważne; 8) 1 sztuka - User Management for JIRA dla 5000 użytkowników lub równoważne; 9) 1 sztuka - Workflow Powerbox dla 5000 użytkowników lub równoważne; 10) 1 sztuka – Smart Configuration: Documentation for Jira dla 5000 użytkowników lub równoważne; 11) 1 sztuka - Find Duplicates dla 5000 użytkowników lub równoważne; 12) 1 sztuka – Configurator Manager dla 5000 użytkowników lub równoważne; 13) 1 sztuka - Time to SLA for JIRA dla 5000 użytkowników lub równoważne; 14) 1 sztuka - Xporter - Export issues from Jira dla 5000 użytkowników lub równoważne; 15) 1 sztuka - Xray Test Management for Jira dla 5000 użytkowników lub równoważne; 16) 1 sztuka – BulkClone Professional for Jira dla 5000 użytkowników lub równoważne; 17) 1 sztuka – Company Calendar for Jira dla 5000 użytkowników lub równoważne; 18) 1 sztuka - eazyBI Reports and Charts for Jira dla 5000 użytkowników lub równoważne; 19) 1 sztuka - STAGIL Tables and Checklists dla 5000 użytkowników lub równoważne; 20) 1 sztuka - Project Groups for Jira dla 5000 użytkowników lub równoważne; 21) 1 sztuka – Groups Plus – Attributes and delegated management dla 5000 użytkowników lub równoważne.
Interne KennungPN/81/25/VBC
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Oprogramowania wraz z licencją w modelu subskrypcyjnym na okres 12 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, ale nie wcześniej niż od dnia rozpoczęcia okresu subskrypcji wskazanego w tabeli w Rozdziale II Tomu III SWZ OPZ oraz z Gwarancją producenta. 2. Przedmiot Umowy obejmuje Oprogramowanie: 1) 1 sztuka - Jira Software Data Center dla 5000 użytkowników lub równoważne; 2) 1 sztuka – Jira Service Management Data Center dla 50 agentów lub równoważne; 3) 1 sztuka - ScriptRunner for JIRA dla 5000 użytkowników lub równoważne; 4) 1 sztuka - Rich Filters for Jira Dashboards dla 5000 użytkowników lub równoważne; 5) 1 sztuka - SLA PowerBox dla 5000 użytkowników lub równoważne; 6) 1 sztuka - TestRay - Test Management and Requirements for Jira dla 5000 użytkowników lub równoważne; 7) 1 sztuka - Time Tracker for Jira Data Center dla 5000 użytkowników lub równoważne; 8) 1 sztuka - User Management for JIRA dla 5000 użytkowników lub równoważne; 9) 1 sztuka - Workflow Powerbox dla 5000 użytkowników lub równoważne; 10) 1 sztuka – Smart Configuration: Documentation for Jira dla 5000 użytkowników lub równoważne; 11) 1 sztuka - Find Duplicates dla 5000 użytkowników lub równoważne; 12) 1 sztuka – Configurator Manager dla 5000 użytkowników lub równoważne; 13) 1 sztuka - Time to SLA for JIRA dla 5000 użytkowników lub równoważne; 14) 1 sztuka - Xporter - Export issues from Jira dla 5000 użytkowników lub równoważne; 15) 1 sztuka - Xray Test Management for Jira dla 5000 użytkowników lub równoważne; 16) 1 sztuka – BulkClone Professional for Jira dla 5000 użytkowników lub równoważne; 17) 1 sztuka – Company Calendar for Jira dla 5000 użytkowników lub równoważne; 18) 1 sztuka - eazyBI Reports and Charts for Jira dla 5000 użytkowników lub równoważne; 19) 1 sztuka - STAGIL Tables and Checklists dla 5000 użytkowników lub równoważne; 20) 1 sztuka - Project Groups for Jira dla 5000 użytkowników lub równoważne; 21) 1 sztuka – Groups Plus – Attributes and delegated management dla 5000 użytkowników lub równoważne. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.