674308-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawę produktów leczniczych opisanych w 60 pakietach.
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.101.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Beschreibung: Pakiet 1 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Interne Kennung: Pakiet 1 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 80% ceny brutto pakietu. Zamówienie gwarantowane wynosi 20% ceny brutto pakietu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez zamawiającego, jest wiążąca dla wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Beschreibung: Pakiet 2 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Interne Kennung: Pakiet 2 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 CPV CPV 33692500-2 Płyny dożylne
Beschreibung: Pakiet 3 CPV CPV 33692500-2 Płyny dożylne
Interne Kennung: Pakiet 3 CPV CPV 33692500-2 Płyny dożylne
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 CPV 33694000-1 Czynniki diagnostyczne
Beschreibung: Pakiet 4 CPV 33694000-1 Czynniki diagnostyczne
Interne Kennung: Pakiet 4 CPV 33694000-1 Czynniki diagnostyczne
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne
Beschreibung: Pakiet 5 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne
Interne Kennung: Pakiet 5 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne
Haupteinstufung (cpv): 33652300 Immunsuppressiva
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 CPV 33693000-4 Pozostałe produkty terapeutyczne
Beschreibung: Pakiet 6 CPV 33693000-4 Pozostałe produkty terapeutyczne
Interne Kennung: Pakiet 6 CPV 33693000-4 Pozostałe produkty terapeutyczne
Haupteinstufung (cpv): 33693000 Alle übrigen therapeutischen Mittel
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 CPV 33651680-8 Szczepionki przeciwko zapaleniu wątroby typu B
Beschreibung: Pakiet 7 CPV 33651680-8 Szczepionki przeciwko zapaleniu wątroby typu B
Interne Kennung: Pakiet 7 CPV 33651680-8 Szczepionki przeciwko zapaleniu wątroby typu B
Haupteinstufung (cpv): 33651680 Hepatitis-B-Impfstoffe
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 8 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 8 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 9 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 9 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy )
Beschreibung: Pakiet 10 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy )
Interne Kennung: Pakiet 10 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy )
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 CPV 33600000-6 Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Pakiet 11 CPV 33600000-6 Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 11 CPV 33600000-6 Produkty farmaceutyczne
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 12 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 12 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 CPV 33124130-5 Wyroby diagnostyczne
Beschreibung: Pakiet 13 CPV 33124130-5 Wyroby diagnostyczne
Interne Kennung: Pakiet 13 CPV 33124130-5 Wyroby diagnostyczne
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 CPV 33600000-6 Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Pakiet 14 CPV 33600000-6 Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 14 CPV 33600000-6 Produkty farmaceutyczne
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 15 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 15 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 16 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 16 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Beschreibung: Pakiet 17 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Pakiet 17 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 18 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 18 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 CPV 33620000-2 Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia
Beschreibung: Pakiet 19 CPV 33620000-2 Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia
Interne Kennung: Pakiet 19 CPV 33620000-2 Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia
Haupteinstufung (cpv): 33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 CPV 33661000-1 Produkty lecznicze dla układu nerwowego (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 20 CPV 33661000-1 Produkty lecznicze dla układu nerwowego (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 20 CPV 33661000-1 Produkty lecznicze dla układu nerwowego (program lekowy)
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Beschreibung: Pakiet 21 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Pakiet 21 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Beschreibung: Pakiet 22 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Pakiet 22 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 23 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 23 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Beschreibung: Pakiet 24 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Interne Kennung: Pakiet 24 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Beschreibung: Pakiet 25 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Interne Kennung: Pakiet 25 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Beschreibung: Pakiet 26 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Interne Kennung: Pakiet 26 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 27 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 27 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Beschreibung: Pakiet 28 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Interne Kennung: Pakiet 28 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 29 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 29 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30 CPV 33631000-2 Produkty lecznicze dla dermatologii (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 30 CPV 33631000-2 Produkty lecznicze dla dermatologii (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 30 CPV 33631000-2 Produkty lecznicze dla dermatologii (program lekowy)
Haupteinstufung (cpv): 33631000 Dermatika
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 31 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 31 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32 CPV 3661100-2 Środki znieczulające, CPV 33661000-1 Produkty lecznicze dla układu nerwowego, CPV 33651400-2 Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego
Beschreibung: Pakiet 32 CPV 3661100-2 Środki znieczulające, CPV 33661000-1 Produkty lecznicze dla układu nerwowego, CPV 33651400-2 Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Pakiet 32 CPV 3661100-2 Środki znieczulające, CPV 33661000-1 Produkty lecznicze dla układu nerwowego, CPV 33651400-2 Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego
Haupteinstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33 CPV 33642100-3 Hormony przysadki, podwzgórza i analogiczne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 33 CPV 33642100-3 Hormony przysadki, podwzgórza i analogiczne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 33 CPV 33642100-3 Hormony przysadki, podwzgórza i analogiczne (program lekowy)
Haupteinstufung (cpv): 33642100 Hypophysen- und Hypothalamushormone und Analoga
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 34 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 34 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35 CPV 33692200-9 Produkty do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Pakiet 35 CPV 33692200-9 Produkty do żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: Pakiet 35 CPV 33692200-9 Produkty do żywienia pozajelitowego
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36 CPV 33692200-9 Produkty do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Pakiet 36 CPV 33692200-9 Produkty do żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: Pakiet 36 CPV 33692200-9 Produkty do żywienia pozajelitowego
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37 CPV 33692510-5 Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego
Beschreibung: Pakiet 37 CPV 33692510-5 Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego
Interne Kennung: Pakiet 37 CPV 33692510-5 Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38 CPV 33693000-4 Pozostałe produkty terapeutyczne
Beschreibung: Pakiet 38 CPV 33693000-4 Pozostałe produkty terapeutyczne
Interne Kennung: Pakiet 38 CPV 33693000-4 Pozostałe produkty terapeutyczne
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39 CPV 33693000-4 Pozostałe produkty terapeutyczne
Beschreibung: Pakiet 39 CPV 33693000-4 Pozostałe produkty terapeutyczne
Interne Kennung: Pakiet 39 CPV 33693000-4 Pozostałe produkty terapeutyczne
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40 CPV 33651520-9 immunoglobuliny (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 40 CPV 33651520-9 immunoglobuliny (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 40 CPV 33651520-9 immunoglobuliny (program lekowy)
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41 CPV 33615000-4 Produkty lecznicze używane przy cukrzycy
Beschreibung: Pakiet 41 CPV 33615000-4 Produkty lecznicze używane przy cukrzycy
Interne Kennung: Pakiet 41 CPV 33615000-4 Produkty lecznicze używane przy cukrzycy
Haupteinstufung (cpv): 33615000 Antidiabetika
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42 CPV 33692500-2 Płyny dożylne, CPV 33661200-3 Środki przeciwbólowe
Beschreibung: Pakiet 42 CPV 33692500-2 Płyny dożylne, CPV 33661200-3 Środki przeciwbólowe
Interne Kennung: Pakiet 42 CPV 33692500-2 Płyny dożylne, CPV 33661200-3 Środki przeciwbólowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43 CPV 33692500-2 Płyny dożylne
Beschreibung: Pakiet 43 CPV 33692500-2 Płyny dożylne
Interne Kennung: Pakiet 43 CPV 33692500-2 Płyny dożylne
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44 CPV 33651200-0 Środki przeciwgrzybicze do użytku ogólnoustrojowego
Beschreibung: Pakiet 44 CPV 33651200-0 Środki przeciwgrzybicze do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Pakiet 44 CPV 33651200-0 Środki przeciwgrzybicze do użytku ogólnoustrojowego
Haupteinstufung (cpv): 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45 CPV 33652000-5 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 45 CPV 33652000-5 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 45 CPV 33652000-5 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne (program lekowy)
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46 CPV 33661000-1 Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Beschreibung: Pakiet 46 CPV 33661000-1 Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Interne Kennung: Pakiet 46 CPV 33661000-1 Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47 CPV 33692510-5 Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego
Beschreibung: Pakiet 47 CPV 33692510-5 Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego
Interne Kennung: Pakiet 47 CPV 33692510-5 Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Beschreibung: Pakiet 48 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Pakiet 48 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49 CPV 33692510-5 Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego
Beschreibung: Pakiet 49 CPV 33692510-5 Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego
Interne Kennung: Pakiet 49 CPV 33692510-5 Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50 CPV CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 50 CPV CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 50 CPV CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51 CPV 33622100-7 Produkty lecznicze do terapii serca
Beschreibung: Pakiet 51 CPV 33622100-7 Produkty lecznicze do terapii serca
Interne Kennung: Pakiet 51 CPV 33622100-7 Produkty lecznicze do terapii serca
Haupteinstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 52 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe ( chemioterapia)
Beschreibung: Pakiet 52 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe ( chemioterapia)
Interne Kennung: Pakiet 52 CPV 33652100-6 Środki przeciwnowotworowe ( chemioterapia)
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 53 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Beschreibung: Pakiet 53 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Pakiet 53 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet 54 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Beschreibung: Pakiet 54 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Pakiet 54 CPV 33651100-9 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet 55 CPV 33661000-1 Produkty lecznicze dla układu nerwowego (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 55 CPV 33661000-1 Produkty lecznicze dla układu nerwowego (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 55 CPV 33661000-1 Produkty lecznicze dla układu nerwowego (program lekowy)
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet 56 CPV 33621300-2 Preparaty przeciw anemii
Beschreibung: Pakiet 56 CPV 33621300-2 Preparaty przeciw anemii
Interne Kennung: Pakiet 56 CPV 33621300-2 Preparaty przeciw anemii
Haupteinstufung (cpv): 33621300 Antianämika
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet 57 CPV 33652000-5 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 57 CPV 33652000-5 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 57 CPV 33652000-5 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne (program lekowy)
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet 58 CPV 33696000-5 Odczynniki i środki kontrastowe
Beschreibung: Pakiet 58 CPV 33696000-5 Odczynniki i środki kontrastowe
Interne Kennung: Pakiet 58 CPV 33696000-5 Odczynniki i środki kontrastowe
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet 59 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 59 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 59 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet 60 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 60 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 60 CPV 33652300-8 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
674308-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Produkty farmaceutyczne – DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Wewnętrzny identyfikator: 4WSzKzP.SZP.2612.101.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 33652100 Środki przeciwnowotworowe
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Główna klasyfikacja (cpv): 33692500 Płyny dożylne
Część zamówienia: LOT-0004
Główna klasyfikacja (cpv): 33694000 Czynniki diagnostyczne
Część zamówienia: LOT-0005
Główna klasyfikacja (cpv): 33652300 Środki immunosupresyjne
Część zamówienia: LOT-0006
Główna klasyfikacja (cpv): 33693000 Pozostałe produkty terapeutyczne
Część zamówienia: LOT-0007
Główna klasyfikacja (cpv): 33651680 Szczepionki przeciwko zapaleniu wątroby typu B
Część zamówienia: LOT-0008
Część zamówienia: LOT-0009
Część zamówienia: LOT-0010
Część zamówienia: LOT-0011
Część zamówienia: LOT-0012
Część zamówienia: LOT-0013
Główna klasyfikacja (cpv): 33124130 Wyroby diagnostyczne
Część zamówienia: LOT-0014
Część zamówienia: LOT-0015
Część zamówienia: LOT-0016
Część zamówienia: LOT-0017
Główna klasyfikacja (cpv): 33651100 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Część zamówienia: LOT-0018
Część zamówienia: LOT-0019
Część zamówienia: LOT-0020
Główna klasyfikacja (cpv): 33661000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Część zamówienia: LOT-0021
Część zamówienia: LOT-0022
Część zamówienia: LOT-0023
Część zamówienia: LOT-0024
Część zamówienia: LOT-0025
Część zamówienia: LOT-0026
Część zamówienia: LOT-0027
Część zamówienia: LOT-0028
Część zamówienia: LOT-0029
Część zamówienia: LOT-0030
Główna klasyfikacja (cpv): 33631000 Produkty lecznicze dla dermatologii
Część zamówienia: LOT-0031
Część zamówienia: LOT-0032
Główna klasyfikacja (cpv): 33661100 Środki znieczulające
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33661000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego, 33651400 Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego
Część zamówienia: LOT-0033
Główna klasyfikacja (cpv): 33642100 Hormony przysadki, podwzgórza i analogiczne
Część zamówienia: LOT-0034
Część zamówienia: LOT-0035
Główna klasyfikacja (cpv): 33692200 Produkty do żywienia pozajelitowego
Część zamówienia: LOT-0036
Część zamówienia: LOT-0037
Główna klasyfikacja (cpv): 33692510 Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego
Część zamówienia: LOT-0038
Część zamówienia: LOT-0039
Część zamówienia: LOT-0040
Główna klasyfikacja (cpv): 33651520 Immunoglobuliny
Część zamówienia: LOT-0041
Główna klasyfikacja (cpv): 33615000 Produkty lecznicze używane przy cukrzycy
Część zamówienia: LOT-0042
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33661200 Środki przeciwbólowe
Część zamówienia: LOT-0043
Część zamówienia: LOT-0044
Główna klasyfikacja (cpv): 33651200 Środki przeciwgrzybiczne do użytku ogólnoustrojowego
Część zamówienia: LOT-0045
Główna klasyfikacja (cpv): 33652000 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne
Część zamówienia: LOT-0046
Część zamówienia: LOT-0047
Część zamówienia: LOT-0048
Część zamówienia: LOT-0049
Część zamówienia: LOT-0050
Część zamówienia: LOT-0051
Główna klasyfikacja (cpv): 33622100 Produkty lecznicze do terapii serca
Część zamówienia: LOT-0052
Część zamówienia: LOT-0053
Część zamówienia: LOT-0054
Część zamówienia: LOT-0055
Część zamówienia: LOT-0056
Główna klasyfikacja (cpv): 33621300 Preparaty przeciw anemii
Część zamówienia: LOT-0057
Część zamówienia: LOT-0058
Główna klasyfikacja (cpv): 33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
Część zamówienia: LOT-0059
Część zamówienia: LOT-0060