2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie, wydawanie i dostarczanie gorących posiłków klientom MOPR w 2024 r.
Beschreibung: Zamówienie podzielono na dwie części, stanowiące odrębne zamówienia: CZĘŚĆ I: przygotowanie i wydanie posiłku (dwudaniowego obiadu) w placówkach gastronomicznych wyznaczonych na terenie Miasta Poznania na podstawie dokumentu (karta PEKA), planowana roczna ilość posiłków – 62 282. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy na część I, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ. CZĘŚĆ II: przygotowanie i dostarczenie posiłku (dwudaniowego obiadu) do miejsca zamieszkania, planowana roczna ilość posiłków – 170 734. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy na część II, stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: ZPb-II.271.102.2023.MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Przygotowanie, wydawanie i dostarczanie gorących posiłków klientom MOPR w 2024 r. - cz. II
Beschreibung: CZĘŚĆ II: przygotowanie i dostarczenie posiłku (dwudaniowego obiadu) do miejsca zamieszkania, planowana roczna ilość posiłków – 170 734. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy na część II, stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: ZPb-II.271.102.2023.MS cz. II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste