2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění rozvoje personálního informačního systému
Beschreibung: Cílem této veřejné zakázky je zajištění digitalizace a automatizace personálních procesů. Zadavatel v současné době provozuje personální informační systém OK base verze 6.14, který plánuje dále provozovat. Je držitelem trvalých licencí k uvedenému informačnímu systému a pro jeho efektivní správu, požadavky digitalizace a automatizace personálních procesů vypisuje tuto veřejnou zakázku. Předmětem této veřejné zakázky jsou služby rozvoje personálního informačního systému OK base. Předmět plnění veřejné zakázky je včetně technických podmínek blíže specifikován v návrhu smlouvy a jeho přílohách, který tvoří Přílohu č. 2 ZD.
Interne Kennung: MK-S 10214/2025 OITSS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72416000 Anbieter von Anwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Návrh smlouvy obsahuje inflační doložku ve znění: 7) Strany se dohodly, že s účinností od prvního (1.) dne druhého (2.) kalendářního roku trvání této Smlouvy je Poskytovatel oprávněn jedenkrát (1×) za kalendářní rok písemně oznámit úpravu Ceny pro ty části Smlouvy, které dosud nebyly provedeny a s jejichž provedením není Poskytovatel v prodlení, a to v případě, že průměrný roční index spotřebitelských cen dle údajů Českého statistického úřadu, publikovaných na jeho internetových stránkách, uvedený ke kalendářnímu měsíci odpovídajícímu měsíci, v němž byla smlouva účinná, vzroste o více než 5 %, zvýší se neuhrazené smluvní ceny uvedené v Příloze č. 2: Cenová specifikace a Příloze č. 4 Seznam modulů PIS OK base této smlouvy o výši tohoto indexu, a to v každém roce trvání smlouvy. Ke zvýšení dochází ode dne v příslušném měsíci, který se číselným označením shoduje s datem účinnosti Smlouvy. Smluvní strany pro odstranění pochybností uvádí, že k úpravě ceny dle tohoto ustanovení smlouvy není třeba uzavírat dodatek ke smlouvě. 8) Pro účely fakturace si Strany indexaci Ceny vzájemně potvrdí následujícím způsobem: Poskytovatel do třiceti (30) dnů ode dne příslušného měsíce uvedeného v odst. 7) tohoto článku, zašle Objednateli oznámení o úpravě Ceny, ve kterém bude uvedena (i) hodnota Indexu, který má být použit, a jeho výpočet dle smluveného postupu; (ii) výpočet úpravy Ceny při zohlednění indexace a podmínek uvedených v této Smlouvě, a (iii) aktualizovaná Cena. Platí, že Objednatel je povinen oznámení o navýšení ceny akceptovat, pakliže navýšení ceny odpovídá podmínkám uvedeným v této Smlouvě. Toto navýšení se nedotýká finančního limitu maximální Ceny Smlouvy za celou dobu trvání Smlouvy. Pokud Poskytovatel neoznámí indexaci včas, ztrácí právo na její uplatnění.