2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportu środkami transportu sanitarnego na terenie m. Wrocławia oraz poza jego granicami przez okres 24 miesięcy.
Beschreibung: Pakiet 1 - transport zespołem podstawowym "P" dotyczy Zamawiającego w lokalizacjach: Wrocław, ul. Plac Hirszfelda 12 Wrocław, ul. Grabiszyńska 105 Wrocław, ul.Hipokratesa 2 oraz Placówka Zamiejscowa w Obornikach Śląskich ul. Dunikowskiego oraz ul. Trzebnicka. Pakiet 2 - transport zespołem sanitarnym "T" dotyczy Zamawiającego w lokalizacjach: Wrocław, ul. Plac Hirszfelda 12 Wrocław, ul. Grabiszyńska 105 Wrocław, Hipokratesa 2 Pakiet 3 - transport zespołem sanitarnym "T" – dotyczy Zamawiającego w lokalizacji: Placówka Zamiejscowa w Obornikach Śląskich ul. Dunikowskiego oraz ul. Trzebnicka
Interne Kennung: ZP/PN/82/26/LD/AAP/JOK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Transport zespołem podstawowym "P
Beschreibung: Pakiet 1 - transport zespołem podstawowym "P" dotyczy Zamawiającego w lokalizacjach: Wrocław, ul. Plac Hirszfelda 12 Wrocław, ul. Grabiszyńska 105 Wrocław, ul.Hipokratesa 2 oraz Placówka Zamiejscowa w Obornikach Śląskich ul. Dunikowskiego oraz ul. Trzebnicka.
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - transport zespołem sanitarnym "T"
Beschreibung: Pakiet 2 - transport zespołem sanitarnym "T" dotyczy Zamawiającego w lokalizacjach: Wrocław, ul. Plac Hirszfelda 12 Wrocław, ul. Grabiszyńska 105 Wrocław, Hipokratesa 2
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - transport zespołem sanitarnym "T" Oborniki
Beschreibung: Pakiet 3 - transport zespołem sanitarnym "T" – dotyczy Zamawiającego w lokalizacji: Placówka Zamiejscowa w Obornikach Śląskich ul. Dunikowskiego oraz ul. Trzebnicka
Interne Kennung: PAKIET 3
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/PN/82/26/LD/AAP/JOK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: PAKIET 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: PAKIET 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: PAKIET 3
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP/PN/82/26/LD/AAP/JOK
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 3