2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa laptopów z akcesoriami
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa laptopów z akcesoriami spełniających wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej „OPZ”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ) w podziale na trzy części zamówienia: 1.1. część I zamówienia obejmuje dostawę 600 szt. laptopów zgodnych ze specyfikacją dla części I opisaną w Tabeli 7.2. OPZ, w tym 300 sztuk w ramach zamówienia podstawowego (jednorazowa dostawa pełnej ilości) i 300 sztuk w ramach zamówienia opcjonalnego; 1.2. część II zamówienia obejmuje dostawę 400 sztuk laptopów zgodnych ze specyfikacją dla części II opisaną w Tabeli 7.3. OPZ, w tym 200 sztuk w ramach zamówienia podstawowego (jednorazowa dostawa pełnej ilości) i 200 sztuk w ramach zamówienia opcjonalnego; 1.3. część III zamówienia obejmuje dostawę 15 sztuk laptopów zgodnych ze specyfikacją dla części III opisaną w Tabeli 7.4. OPZ – wszystkie 15 sztuk (jednorazowa dostawa pełnej ilości). Wszystkie laptopy objęte zakresem zamówienia w ramach wszystkich trzech części zamówienia muszą zostać dostarczone wraz z oprogramowaniem systemowym, niezbędnymi akcesoriami (mysz bezprzewodowa i torba do laptopa) do każdego Laptopa wymienionymi w pkt. 7 Opisu Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz muszą być objęte 36 miesięczną gwarancją na laptop i 12 miesięczną gwarancją na baterię – zgodnie z pkt 6 OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia
Interne Kennung: ZPRZ.270.189.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Ogłoszenie nr 303745-2025 z dnia 13.05.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa laptopów z akcesoriami spełniających wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej „OPZ”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ) w podziale na trzy części zamówienia: 1.1. część I zamówienia obejmuje dostawę 600 szt. laptopów zgodnych ze specyfikacją dla części I opisaną w Tabeli 7.2. OPZ, w tym 300 sztuk w ramach zamówienia podstawowego (jednorazowa dostawa pełnej ilości) i 300 sztuk w ramach zamówienia opcjonalnego; Wszystkie laptopy objęte zakresem zamówienia w ramach wszystkich trzech części zamówienia muszą zostać dostarczone wraz z oprogramowaniem systemowym, niezbędnymi akcesoriami (mysz bezprzewodowa i torba do laptopa) do każdego Laptopa wymienionymi w pkt. 7 Opisu Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz muszą być objęte 36 miesięczną gwarancją na laptop i 12 miesięczną gwarancją na baterię – zgodnie z pkt 6 OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia dla danej części.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa laptopów z akcesoriami spełniających wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej „OPZ”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ) w podziale na trzy części zamówienia: 1.2. część II zamówienia obejmuje dostawę 400 sztuk laptopów zgodnych ze specyfikacją dla części II opisaną w Tabeli 7.3. OPZ, w tym 200 sztuk w ramach zamówienia podstawowego (jednorazowa dostawa pełnej ilości) i 200 sztuk w ramach zamówienia opcjonalnego; Wszystkie laptopy objęte zakresem zamówienia w ramach wszystkich trzech części zamówienia muszą zostać dostarczone wraz z oprogramowaniem systemowym, niezbędnymi akcesoriami (mysz bezprzewodowa i torba do laptopa) do każdego Laptopa wymienionymi w pkt. 7 Opisu Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz muszą być objęte 36 miesięczną gwarancją na laptop i 12 miesięczną gwarancją na baterię – zgodnie z pkt 6 OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia dla danej części.
Los: LOT-0003
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa laptopów z akcesoriami spełniających wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej „OPZ”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ) w podziale na trzy części zamówienia: 1.3. część III zamówienia obejmuje dostawę 15 sztuk laptopów zgodnych ze specyfikacją dla części III opisaną w Tabeli 7.4. OPZ – wszystkie 15 sztuk (jednorazowa dostawa pełnej ilości). Wszystkie laptopy objęte zakresem zamówienia w ramach wszystkich trzech części zamówienia muszą zostać dostarczone wraz z oprogramowaniem systemowym, niezbędnymi akcesoriami (mysz bezprzewodowa i torba do laptopa) do każdego Laptopa wymienionymi w pkt. 7 Opisu Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz muszą być objęte 36 miesięczną gwarancją na laptop i 12 miesięczną gwarancją na baterię – zgodnie z pkt 6 OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia dla danej części