674374-2025 - Ergebnis
Tschechien – Straßeninstandhaltungsarbeiten – I/42 Brno, ul. Křižíkova vč. napojení na I/43 ul. Sportovní - oprava vozovky AHV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelI/42 Brno, ul. Křižíkova vč. napojení na I/43 ul. Sportovní - oprava vozovky AHV
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je lokální oprava AHV vybraných úseků na komunikaci I/42 Brno, ul. Křižíkova (most) – vč. napojení na I/43 ul. Sportovní.
Interne Kennung03PU-003884
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001