2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pralniczych z dzierżawą bielizny szpitalnej, wdrożeniem systemu RFID oraz transportem wewnętrznym bielizny brudnej i czystej w siedzibie Zamawiającego w Warszawie przy ul. Jana III Sobieskiego 9.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: świadczenie usług pralniczych z dzierżawą bielizny szpitalnej, wdrożeniem systemu RFID oraz transportem wewnętrznym bielizny brudnej i czystej w siedzibie Zamawiającego w Warszawie przy ul. Jana III Sobieskiego 9 na okres 48 miesięcy
Interne Kennung: DZP/PN/61/043/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98312000 Textilreinigung, 98315000 Bügeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług pralniczych z dzierżawą bielizny szpitalnej, wdrożeniem systemu RFID oraz transportem wewnętrznym bielizny brudnej i czystej w siedzibie Zamawiającego w Warszawie przy ul. Jana III Sobieskiego 9
Beschreibung: Świadczenie usług pralniczych z dzierżawą bielizny szpitalnej, wdrożeniem systemu RFID oraz transportem wewnętrznym bielizny brudnej i czystej w siedzibie Zamawiającego w Warszawie przy ul. Jana III Sobieskiego 9 na okres 48 miesięcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln