67442-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – DNS - VÝROBA DŘÍVÍ HARVESTOROVOU TECHNOLOGIÍ 2030
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS - VÝROBA DŘÍVÍ HARVESTOROVOU TECHNOLOGIÍ 2030
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou obecně dostupné služby související s výrobou dříví v lesních porostech a na odvozních místech ve vlastnictví státu s právem hospodaření VLS ČR, s.p. Uvedené těžební činnosti zahrnují finální výrobu dříví výhradně s využitím harvestorové technologie. Služby související s těžbou dříví harvestorovou technologií zahrnují zejména činnosti těžby dříví harvestory ve všech druzích těžeb, vyvážení dříví na lokalitu odvozní místo (OM) vyvážecími traktory resp. soupravami (forwardery), úklid klestu a manipulaci dříví na OM a další související činnosti. Součástí předmětu plnění je i provedení povýrobních úprav pracovišť (úklid cest a vodotečí, ošetření stromů poškozených těžbou nebo soustřeďováním, sanace erozních rýh, atd.). Zadavatel upozorňuje na nutnost přejezdů mezi jednotlivými pracovišti po zpevněných komunikacích zejména v případech, kdy budou zpracovány nahodilé těžby. V důsledku zpracování i nahodilých těžeb musí dodavatelé počítat s výraznou nerovnoměrností ve výrobě dříví v průběhu jednotlivých měsíců kalendářního roku. Při zavádění DNS a zadávání veřejných zakázek v DNS používá Zadavatel i dodavatel výlučně elektronické prostředky. Komunikace mezi Zadavatelem a dodavateli probíhá v prostředí elektronického nástroje EVEZA (dále „EN“). Pro podání žádosti o účast do EN je nutná předchozí registrace dodavatele do tohoto EN v rozsahu pro podávání nabídek/žádostí o účast (tj. s ověřením autenticity dodavatele provozovatelem EN), pokud tuto registraci již dodavatel neprovedl dříve.
Interne KennungVLS-015499-2025-1900
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou obecně dostupné služby související s výrobou dříví v lesních porostech a na odvozních místech ve vlastnictví státu s právem hospodaření VLS ČR, s.p. Uvedené těžební činnosti zahrnují finální výrobu dříví výhradně s využitím harvestorové technologie. Služby související s těžbou dříví harvestorovou technologií zahrnují zejména činnosti těžby dříví harvestory ve všech druzích těžeb, vyvážení dříví na lokalitu odvozní místo (OM) vyvážecími traktory resp. soupravami (forwardery), úklid klestu a manipulaci dříví na OM a další související činnosti. Součástí předmětu plnění je i provedení povýrobních úprav pracovišť (úklid cest a vodotečí, ošetření stromů poškozených těžbou nebo soustřeďováním, sanace erozních rýh, atd.). Zadavatel upozorňuje na nutnost přejezdů mezi jednotlivými pracovišti po zpevněných komunikacích zejména v případech, kdy budou zpracovány nahodilé těžby. V důsledku zpracování i nahodilých těžeb musí dodavatelé počítat s výraznou nerovnoměrností ve výrobě dříví v průběhu jednotlivých měsíců kalendářního roku.
Optionen
Beschreibung der OptionenPředmět plnění veřejné zakázky bude dle možností zadavatele specifikován při zohlednění vlivu přírodních podmínek a třetích stran (zejména omezující dopady použití vojenských újezdů armádou ČR, požadavků orgánů ochrany přírody a dalších orgánů veřejné správy) co nejkonkrétněji. Zadavatel si vyhrazuje právo nerealizovat z objektivních důvodů celé předpokládané množství poptávaného plnění či změnit rozsah služby v plnění komodit veřejné zakázky při zachování cenových a technologických podmínek. Z takového rozhodnutí zadavatele nevzniká dodavateli právo k účtování jakýchkoliv odměn, smluvních pokut či náhrad škod, pokud není v zadávacích podmínkách stanoveno jinak.