2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatie van evenementen
Beschreibung: De Unie van Waterschappen wenst een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de organisatie van evenementen. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De omvang van de opdracht wordt geraamd op ca. € 345.000 per jaar (incl. btw). De totale geraamde omvang over de gehele looptijd (incl. verlengingen / max. 8 jaar) bedraagt € 2.760.000 (incl. btw). De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De Unie van Waterschappen geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn inclusief btw. Zie verder ook de aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingen.