674495-2025 - Wettbewerb
Polen – Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse – Zakup i dostawa reagentów dla Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa reagentów dla Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa reagentów do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie w podziale na części.
Interne KennungWR.251.1.2025.MBog
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 zamówienia - Woda amoniakalna 25%
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 6 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Rodzaj, maksymalna wartość oraz okoliczności skorzystania z prawa opcji zostały uregulowane w Rozdziale X SWZ.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 zamówienia - Wodorotlenek sodu 50% r-r
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 zamówienia - Wodorotlenek wapnia
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 zamówienia - Chlorek żelaza
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 zamówienia - Antyskalant RO
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 zamówienia - Biocyd RO
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 zamówienia - Podchloryn sodu stabilizowany
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 zamówienia - Sól trójsodowa
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 zamówienia - Woda chłodnicza - biocyd
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 zamówienia - Wodorotlenek sodu 15% r-r
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 zamówienia - Sól tabletkowa
LosLOT-0012
TitelCzęść 12 zamówienia -Dechlorant