See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Mykanów 2024/2025”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Mykanów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). 2. Wykonawca jest zobowiązany do odbioru i zagospodarowania całego strumienia odpadów komunalnych z: 1) nieruchomości o zabudowie jednorodzinnej, 2) nieruchomości o zabudowie wielolokalowej, 3) punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ oraz projekt umowy stanowiący załącznik nr. 7 do SWZ 1.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001