2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten Ten behoeve van de jaarrekening 2026 e.v.
Beschreibung: Via deze aanbesteding wil de gemeente Winterswijk één partij contracteren die in staat is invulling te geven aan de eisen en wensen zoals gesteld in deze offerteaanvraag en de verstrekte aanvullende documenten. Dit betreft in ieder geval de interim controle, jaarrekening controle, natuurlijke adviesfunctie. De offerteaanvraag heeft betrekking op de controle van de jaarrekening inclusief de natuurlijke adviesfunctie.
Interne Kennung: 2400536
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: accountantsdiensten (zie offerteaanvraag)
Beschreibung: Zie offerteaanvraag De uitvoering van de werkzaamheden in het kader van de interim controle, controle van de jaarrekening en de natuurlijke adviesfunctie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt