2. Verfahren
Verfahren
Titel: (Heraanbesteding) Raamovereenkomst Correctief Bouwkundig onderhoud_perceel 2
Beschreibung: Procedure Aanbesteding middels de Europees openbare procedure conform hoofdstuk 2 van het ARW 2016. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De opdracht betreft het verrichten van correctief onderhoud betreffende bouwkundige werkzaamheden aan alle gebouwen, zoals genoemd op de objectenlijst van de opdrachtgever. Het betreft het uitvoeren van reparaties, die volgens de standaard verdeellijst en eventueel aanvullende afspraken tussen de huurder / gebruiker van het object met de opdrachtgever, voor uitvoering en rekening van de opdrachtgever komen. De werkzaamheden omvatten globaal: Herstelwerkzaamheden aan buitengevels en buiten kozijnwerk; Herstelwerkzaamheden aan binnenblad en binnen kozijnwerk; Herstelwerkzaamheden aan binnenwanden, dakconstructies en vloeren; Herstelwerkzaamheden aan wand-, kozijn-, vloer- en plafondafwerkingen; Overige bouwkundige herstelwerkzaamheden. Niet tot de scope van de werkzaamheden behoren: Herstelwerkzaamheden t.g.v. glasschade; Constructieve herstelwerkzaamheden aan draagconstructies; Herstelwerkzaamheden aan elektra-installaties; Herstelwerkzaamheden aan klimaatinstallaties; Herstelwerkzaamheden aan goten, afvoeren, kranen, gas- en waterleidingen; Herstelwerkzaamheden aan transportinstallaties; Herstelwerkzaamheden aan dakbedekkingen voor platte daken; Herstelwerkzaamheden aan bedrijfsgebonden installaties; Schilderwerk; Renovaties, verbouwingen en nieuwbouw. Percelen Deze opdracht is verdeeld in de volgende percelen: Perceel 1: Opdracht voor perceel 1 is reeds gegund in voorafgaande aanbesteding. Perceel 2: Brede Scholen, Cultuurpanden, MEZZ, Nieuwe Veste, Sport (Binnensport, Buitensport), Sport Risicodragend, Rat Verleghstadion, Stedelijk Museum, Cultureel erfgoed, Wolfslaar. Perceel 3: Opdracht voor perceel 3 is reeds gegund in voorafgaande aanbesteding. Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de levering van deze diensten per perceel met één leverancier een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van 2 jaar met als ingangsdatum 01 januari 2026. De opdrachtgever heeft eenzijdig het recht deze twee maal met één jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde prestatie. Maximale contractwaarde De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze raamovereenkomst wordt perceel gesteld op € 642.000,- (excl. BTW) bezien over de looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting. Mocht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst de maximale opdrachtwaarde worden overschreden dan zal de raamovereenkomst (eerder) worden beëindigd. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000