2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sadové a terénní úpravy náměstí a hřbitova v Těrlicku – 6/25/OŘ
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení díla „Sadové a terénní úpravy náměstí a hřbitova v Těrlicku“ spočívající v provedení sadových a terénních úprav a výsadby zeleně na náměstí a hřbitově v Těrlicku. Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení všech dalších prací, dodávek a služeb vymezených projektovou dokumentací, která tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 6/25/OŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77315000 Saatarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001