2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění pronájmu mobilního vybavení a servisu dodaného vybavení, včetně dodávky hygienických potřeb
Beschreibung: Předmětem Smlouvy je stanovení podmínek pro poskytování služeb pronájmu mobilního vybavení a servisu dodaného vybavení, včetně dodávky hygienických potřeb. Na základě Smlouvy bude Zadavatel zasílat vybranému Dodavateli jednotlivé Pokyny (Pokyn pravidelné a nepravidelné povahy dle specifikace uvedené v Návrhu Smlouvy), přičemž může jít o různou kombinaci níže uvedených činností. Předmětem těchto Pokynů bude zajištění těchto činností: a) pronájem mobilních zařízení (pronájem kontejnerů kuchyňka/kancelář/sanitární; mobilních plotů a dalšího příslušenství), b) poskytování servisních úklidových služeb včetně doplňování hygienických potřeb (úklid toalet, drobné opravy, seřízení a podobné úkony zajišťující řádnou provozuschopnost toalet, doplnění chemického roztoku do zásobníků fekálií, odvoz a likvidace fekálií, doplnění zásobníků na tekuté mýdlo a vodu, doplnění toaletního papíru), c) poskytování jednorázových služeb (doprava mobilního zařízení na určené místo a doprava z určeného místa; montáž/demontáž mobilního příslušenství),
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24955000 Chemische Toiletten
5. Los
Los: LOT-0001