2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa sieci bezprzewodowej i odnowienie wsparcia technicznego na posiadane urządzenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa sieci bezprzewodowej i odnowienie wsparcia technicznego na posiadane urządzenia, obejmujące w szczególności: a) rozbudowa (dostawa) systemu sieci bezprzewodowej o 140 punktów dostępnych (dalej zwanych „access point” lub „Sprzęt”) wraz z usługą 48 miesięcznego wsparcia technicznego producenta, b) przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego z zakresu administrowania posiadanym systemem oraz metod diagnozowania i rozwiązywana problemów sieci bezprzewodowych, c) przedłużenie wsparcia technicznego producenta dla znajdujących się w posiadaniu Zmawiającego punktów dostępowych – na okres 48 miesięcy i kontrolerów – na okres 12 miesięcy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BZP.2710.54.2025.PM