674700-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur- und Wartungsdienste – Vervanging Verlichting Centrum-Parkeergarage Etten-Leur
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVervanging Verlichting Centrum-Parkeergarage Etten-Leur
BeschreibungDe gemeente Etten-Leur heeft in het centrum van Etten-Leur een ondergrondse parkeergarage met een capaciteit van 1000 parkeerplaatsen. De gemeente heeft het voornemen de bestaande verlichting te vervangen door Led-verlichting, deze deels uit te breiden inclusief het laten opstellen van een bijbehorend meerjarig onderhoudsplan. Met de toepassing van LED-armaturen levert de gemeente een bijdrage aan de te bereiken doelstellingen op het gebied van energiebesparing. Ook geeft deze vervanging meer zichtbaarheid in de parkeergarage. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - Het opstellen van een verlichtingsplan; - Het leveren en installeren van een bedieningsinstallatie/ paneel; - Het leveren van armaturen; - Het vervangen en aanbrengen van armaturen; - Het incidenteel uitbreiden van de verlichting waar deze momenteel niet toereikend is; - Het bedrijfsklaar opleveren van de installatie; - Het aanleveren van revisiegegevens; - Het opstellen van een meerjarig onderhoudsplan (15 jaar) t.b.v de verlichting. Voor de uitvoering dient van de bestaande infrastructuur te worden uitgegaan. Uitzondering is de uitbreiding van verlichting voor de donkere plekken. De volgende hoeveelheden* zijn van toepassing: In de huidige situatie zijn er ca. 1100 armaturen in de parkeergarage aanwezig. Zie bijlage c - Tekeningen 174-1EEL6211_1 tm 10 + armaturenlijst. *Aan deze hoeveelheden kunnen geen rechten worden ontleend dit moet gelezen worden als een reële inschatting.
Interne KennungK011016
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensEuropese openbare procedure conform hoofdstuk 2, van het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (ARW2016). De opdracht valt onder het regime leveringen/diensten en waar in het ARW2016 werk wordt omschreven moet levering/dienst gelezen worden.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31524000 Decken- oder Wandleuchten
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungZie opgenomen tekst in de Aanbestedingsleidraad
Interne Kennung1