2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svahové nosiče nářadí 2025
Beschreibung: Veřejná zakázka je rozdělena na 3 samostatné části dle jednotlivých míst plnění (dodání) a s ohledem na různou technickou specifikaci jednotlivých dodávek, a to vzhledem k předpokládané účasti více dodavatelů. Předmětem každé části je dodávka 1 ks nového svahového nosiče nářadí s výkonem min. 55 kW.
Interne Kennung: 1786
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16340000 Ernte- und Dreschmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část: 1 ks svahového nosiče pro VHP Frýdek-Místek
Beschreibung: Předmětem této části je dodávka 1 ks nového svahového nosiče nářadí s výkonem min. 55 kW. Bližší technické podmínky dodávky jsou uvedeny v Příloze č. 1-1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1786-1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Změna ceny v důsledku změny DPH - v případě, že v období mezi předložením nabídky účastníka a podpisem kupní smlouvy, případně v průběhu plnění předmětu smlouvy dojde ke změnám sazeb DPH, upraví se nabídkové ceny s DPH. V takovém případě bude cena plnění upravena podle výše sazeb DPH platných v době plnění dodávek. 2. Termín dodání může být po dohodě obou smluvních stran (pouze písemným dodatkem ke smlouvě) přiměřeně prodloužen v důsledku mimořádných nepředvídatelných a nepřekonatelných překážek vzniklých nezávisle na vůli stran smlouvy, a to max. o dobu trvání takových překážek. Takovým prodloužením nesmí dojít ke změně celkové povahy závazku z uzavřené kupní smlouvy. Prodloužení doby dodání se považuje za vyhrazenou změnu závazku.
Los: LOT-0003
Titel: 3. část: 1 ks svahového nosiče pro VD Šance
Beschreibung: Předmětem této části je dodávka 1 ks nového svahového nosiče nářadí s výkonem min. 55 kW. Bližší technické podmínky dodávky jsou uvedeny v Příloze č. 1-3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1786-3
Los: LOT-0002
Titel: 2. část: 1 ks svahového nosiče pro VHP Ostrava
Beschreibung: Předmětem této části je dodávka 1 ks nového svahového nosiče nářadí s výkonem min. 55 kW. Bližší technické podmínky dodávky jsou uvedeny v Příloze č. 1-2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1786-2