2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia Laboratorium Symulacji EdukacyjnoZawodowej 4.0 w ramach projektu „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” z podziałem na dwie części”
Beschreibung: Dostawa sprzętu i wyposażenia Laboratorium Symulacji EdukacyjnoZawodowej 4.0 w ramach projektu „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” z podziałem na dwie części”. Szczegółowe warunki zamówienia określa Załącznik nr 1A i 1 B do SWZ OPZ.
Interne Kennung: ARM/4/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Sprzęt/wyposażenie LABORATORIUM SYMULACJI EDUKACYJNOZAWODOWEJ 4.0”– część A zamówienia
Beschreibung: „Sprzęt/wyposażenie LABORATORIUM SYMULACJI EDUKACYJNOZAWODOWEJ 4.0”– część A zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik 1a OPZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 38424000 Mess- und Steuergeräte, 30230000 Computerbezogene Geräte, 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 34740000 Ausrüstung für Luft- oder Raumfahrzeuge, Bodengeräte für die Flugausbildung, Simulatoren und zugehörige Teile, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft, 42997300 Industrieroboter, 39162100 Lehrmittel, 30232100 Drucker und Plotter, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 42640000 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von harten Stoffen, außer Metallen, 39532000 Matten, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 72150000 Beratung im Bereich Computerprüfung und Hardwareberatung, 79951000 Veranstaltung von Seminaren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, na podstawie art. 441 ustawy PZP, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Warunki opcji zostały określone w Rozdziale III SWZ oraz PPU.
Los: LOT-0002
Titel: 2) „Sprzęt elektroniczny” – część B zamówienia.
Beschreibung: 2) „Sprzęt elektroniczny” – część B zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik 1b OPZ
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213200 Tablettcomputer, 38810000 Industrieprozesssteuerungsgeräte, 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente