674803-2025 - Ergebnis
Tschechien – Hebezeuge und Fördermittel – Vysokokapacitní manipulátor
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVysokokapacitní manipulátor
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka 1 ks vysokokapacitního manipulátoru v rámci investiční akce SZNR – AZRP stroje a zařízení 2025 včetně včetně veškerých nákladů spojených s realizací veřejné zakázky (dopravy, zprovoznění, zaškolení obsluhy a první garanční prohlídky konané dle podmínek výrobce/vybraného dodavatele).
Interne KennungDIAMO-D350/74887/2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42410000 Hebezeuge und Fördermittel
5. Los
LosLOT-0001