See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract onderhoud en herstellingen CV-ketels, zonneboilers en warmtepompen binnen het patrimonium van Woonsprong
Beschreibung: Raamcontract onderhoud en herstellingen CV-ketels, zonneboilers en warmtepompen binnen het patrimonium van Woonsprong
Interne Kennung: PPP0O3-652/5318/WS-2025-16
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1 : Eigen patrimonium (Oostende excl. wijk Stene, +/-1000 wooneenheden + nieuw te bouwen panden)
Beschreibung: PERCEEL 1 : Eigen patrimonium (Oostende excl. wijk Stene, +/-1000 wooneenheden + nieuw te bouwen panden)
Interne Kennung: WS-2025-16 Perceel 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
Los: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2 : Eigen patrimonium (Middelkerke-Gistel-Oudenburg-Bredene-Ichtegem) (+/- 950 wooneenheden + bijhorende alg delen + nieuw te bouwen en over te nemen panden)
Beschreibung: PERCEEL 2 : Eigen patrimonium (Middelkerke-Gistel-Oudenburg-Bredene-Ichtegem) (+/- 950 wooneenheden + bijhorende alg delen + nieuw te bouwen en over te nemen panden)
Interne Kennung: WS-2025-16_2
Los: LOT-0003
Titel: PERCEEL 3 : Eigen patrimonium (Oostende wijk Stene ) (+/- 590 wooneenheden + nieuw te bouwen panden)
Beschreibung: PERCEEL 3 : Eigen patrimonium (Oostende wijk Stene ) (+/- 590 wooneenheden + nieuw te bouwen panden)
Interne Kennung: WS-2025-16_3
Los: LOT-0004
Titel: PERCEEL 4 : Ingehuurd patrimonium (Oostende-Bredene-Ichtegem-Gistel-Oudenburg-Middelkerke) (+/-400 woongelegenheden. (referentie aug 2025))
Beschreibung: PERCEEL 4 : Ingehuurd patrimonium (Oostende-Bredene-Ichtegem-Gistel-Oudenburg-Middelkerke) (+/-400 woongelegenheden. (referentie aug 2025))
Interne Kennung: WS-2025-16_4