2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fotovoltaická elektrárna – Kabelová televize Kadaň
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace fotovoltaické elektrárny pro Kabelovou televizi Kadaň s ukládáním přebytků do bateriové akumulace a propojení FVE do komunitní energetiky města Kadaň. Výkon FVE činí minimálně 70 kWp a kumulace činí 70 kWh. Předmět veřejné zakázky bude spolufinancován z Výzvy RES+ č. 4/2025 – Komunální a komunitní fotovoltaické elektrárny (https://www.sfzp.cz/dotace-a-pujcky/modernizacni-fond/vyzvy/detail-vyzvy/?id=42) v rámci projektu: „Instalace FVE na objekty v Kadani“ reg. č. projektu: 7251400031. Odkaz na pravidla dotace: https://www.sfzp.cz/dokumenty/detail/?id=4517 Tato zakázka je zadávána metodou design & build. Nedílnou součástí této zakázky je: 1) Dokumentace pro provedení stavby, včetně potřebné inženýrské činnosti (zejména závazné stanovisko hasičského záchranného sboru) 2) Dokumentace skutečného provedení stavby, 3) Ostatní projektové a provozní dokumentace nutné pro provedení a zprovoznění díla (dílenské dokumentace, provozní dokumentace, apod.), 4) Zajištění prvního paralelního připojení, 5) Fotovoltaická elektrárna – (fotovoltaické panely, střídače, konstrukční systém, elektroinstalace a bezprostředně související práce a dodávky), 6) Instalace bateriové akumulace, 7) Záložní systém pro kino, 8) Hromosvod pro FVE (nadzemní část), 9) Záchytný systém pro údržbu a servis FVE 10) Další práce a materiál nutný pro dokončení díla (realizace stavebních prací, dodávek a služeb souvisejících s realizací předmětu zakázky v souladu se zadávací dokumentací) 11) Energetický management po dobu 5-ti let od předání a převzetí díla 12) Servis FVE po dobu 5-ti let od předání a převzetí díla Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek, resp. v přílohách zadávací dokumentace, jimiž jsou Technické podmínky pro design & build a Závazný vzor smlouvy.
Interne Kennung: Fotovoltaická elektrárna – Kabelová televize Kadaň
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001