2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie popiołu i żużla z palenisk domowych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Przygodzice w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) odbiór popiołu i żużla z palenisk domowych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach zamieszkałych na terenie gminy Przygodzice, na których zamieszkują mieszkańcy, b) transport i zagospodarowanie popiołu i żużla z palenisk domowych, które należy przetransportować i zagospodarować w ramach wynagrodzenia do instalacji posiadającej odpowiednie zezwolenie na zagospodarowanie tych odpadów oraz spełniającej wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa oraz uzyskanie poziomu ponownego przygotowania do użycia i recyklingu co najmniej na poziomie 55% strumienia odpadów odbieranych w ramach przedmiotowego zamówienia. Przewidywana ilość popiołów w okresie trwania umowy – 450 Mg. Przewidywana liczba nieruchomości zamieszkanych, z których odbierane będą popiół i żużel z palenisk domowych – około 2.200. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Części III SWZ.
Interne Kennung: Rg.271.50.2025.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001