2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výměna parní turbíny TG6
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je dílo spočívající v realizaci veškerých dodávek věcí, prací, služeb spojených s výměnou parní turbíny včetně příslušenství. Veřejná zakázka bude mít charakter dodávky „na klíč“ a bude provedena v souladu s požadavky, podmínkami, specifikacemi a ostatními údaji a informacemi, které jsou podrobně obsaženy v knize A a knize B zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42112100 Dampfturbinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31124100 Turbosätze
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je dílo spočívající v realizaci veškerých dodávek věcí, prací, služeb spojených s výměnou parní turbíny, včetně příslušenství. Zakázka bude mít charakter dodávky „na klíč“ a bude provedena v souladu s požadavky, podmínkami, specifikacemi a ostatními údaji a informacemi, které jsou podrobně obsaženy v knize A a knize B zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Výměna parní turbíny TG6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZADAVATEL si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze SMLOUVY, která bude uzavřena s vybraným DODAVATELEM, a to konkrétně změnit MILNÍKY v následujících případech: - z důvodu potřeby provedení dodatečných prací či změn DÍLA, které budou provedeny v souladu s § 222 ZZVZ a které mají prokazatelný vliv na provádění DÍLA, a to vždy o dobu nezbytnou k jejich provedení; - z důvodu objektivních překážek plnění SMLOUVY vzniklých v důsledku rozhodnutí či zásahu orgánů statní správy či samosprávy v procesu směřujícímu k vydání rozhodnutí či vyjádření dle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů a jiných právních předpisů a přesahujícího zákonné lhůty pro vydání těchto rozhodnutí, a to nejdéle o dobu trvání těchto překážek či po dobu nezbytnou pro splnění požadavků z nich vyplývajících. ZADAVATEL si v souladu s § 100 odst. 2 a § 222 odst. 10 ZZVZ vyhrazuje v případě, že odstoupí od SMLOUVY s využitím některého z důvodů vymezeného v čl. 32.1.2. SMLOUVY, oprávnění provést nahrazení ZHOTOVITELE novým DODAVATELEM, resp. ÚČASTNÍKEM, který se umístil druhý v pořadí, pokud takový nový DODAVATEL souhlasí, že veškeré plnění bude poskytovat za totožných cenových podmínek obsažených v NABÍDCE nového DODAVATELE a v souladu se SMLOUVOU, přičemž ZADAVATEL je v takovém případě oprávněn SMLOUVU upravit následujícím způsobem: - upravit rozsah DÍLA tak, aby odpovídal nedokončené části DÍLA; - doplnit SMLOUVU tak, aby nový dodavatel přejímal odpovědnost za celý rozsah DÍLA, tedy včetně nároků z vad DÍLA, záruky za jakost apod. z části již provedené původně vybraným DODAVATELEM; - upravit harmonogram a případná další smluvní ustanovení a přílohy SMLOUVY, která v důsledku předčasného ukončení původní SMLOUVY nejsou aktuální tak, aby v maximální možné míře odpovídaly původní SMLOUVĚ; - doplnit SMLOUVU o ustanovení týkající se předání a převzetí DÍLA od stávajícího DODAVATELE. Pokud ÚČASTNÍK, který se dle výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí, odmítne poskytovat plnění namísto původně vybraného DODAVATELE za podmínek uvedených v předchozím odstavci, je ZADAVATEL oprávněn obrátit se na ÚČASTNÍKA, který se umístil jako třetí v pořadí. Pokud ani tento ÚČASTNÍKA nesouhlasí s poskytováním plnění, je ZADAVATEL oprávněn obrátit se na PODDODAVATELE, který byl uveden v seznamu PODDODAVATELŮ původního ZHOTOVITELE před tím, než byl naplněn důvod pro odstoupení od SMLOUVY, a který se zároveň podílí na plnění největším procentním podílem ze všech PODDODAVATELŮ původního ZHOTOVITELE. Nový PODDODAVATEL vybraný postupem dle tohoto odstavce se stává NOVÝM ZHOTOVITELEM a je povinen poskytovat plnění za podmínek uvedených výše s výjimkou cenových podmínek. Nový PODDODAVATEL jako NOVÝ ZHOTOVITELE je povinen poskytovat plnění za cenových podmínek obsažených v NABÍDCE PŮVODNÍHO ZHOTOVITELE. V případě, že by tento PODDODAVATEL odmítl poskytovat plnění namísto původně vybraného ZHOTOVITELE za podmínek uvedených výše, je ZADAVATEL oprávněn obrátit se na dalšího PODDODAVATELE s procentně dalším největším procentním podílem na plnění; ZADAVATEL tímto způsobem může postupně oslovit všechny PODDODAVATELE.