674933-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauaufsicht – PEŁNIENIE NADZORU INWESTORSKIEGO NAD ZADANIEM ZAPROJEKTOWANIE I WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH DLA ZADANIA PN. PRACE NA LINIACH KOLEJOWYCH NR 140 I 169 NA ODCINKU ORZESZE JAŚKOWICE – TYCHY REALIZOWANEGO W RAMACH PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA INFRASTRUKTURĘ, KLIMAT, ŚRODOWISKO 2021-2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PEŁNIENIE NADZORU INWESTORSKIEGO NAD ZADANIEM ZAPROJEKTOWANIE I WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH DLA ZADANIA PN. PRACE NA LINIACH KOLEJOWYCH NR 140 I 169 NA ODCINKU ORZESZE JAŚKOWICE – TYCHY REALIZOWANEGO W RAMACH PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA INFRASTRUKTURĘ, KLIMAT, ŚRODOWISKO 2021-2027
Beschreibung: PEŁNIENIE NADZORU INWESTORSKIEGO NAD ZADANIEM ZAPROJEKTOWANIE I WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH DLA ZADANIA PN. PRACE NA LINIACH KOLEJOWYCH NR 140 I 169 NA ODCINKU ORZESZE JAŚKOWICE – TYCHY REALIZOWANEGO W RAMACH PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA INFRASTRUKTURĘ, KLIMAT, ŚRODOWISKO 2021-2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71521000 Baustellenüberwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: tak