2. Verfahren
Verfahren
Titel: Posílení kybernetické bezpečnosti
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v komplexní dodávce a službách implementace a uvedení do provozu hardwarových a softwarových technologií včetně poskytnutí souvisejících služeb, zejména instalace, konfigurace, migrace a integrace, implementační podpory, školení administrátorů a zpracování provozní a bezpečnostní dokumentace, a to za účelem posílení kyberbezpečnosti. Plnění bude realizováno s důrazem na zajištění souladu s právními a normativními požadavky v oblasti kybernetické bezpečnosti, a to zejména se směrnicí (EU) 2022/2555 (NIS2), zákonem č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti a příslušnými normami ISO/IEC 27001 a souvisejícími standardy. Součástí plnění je rovněž zajištění technické podpory výrobce/dodavatele (včetně aktualizací a bezpečnostních záplat) po dobu 60 měsíců dle technické specifikace a smlouvy (jedná se o podporu od 1. 6. 2026, podpora do tohoto data je součástí plnění služeb implementace).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48810000 Informationssysteme, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 32400000 Netzwerke, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Posílení kybernetické bezpečnosti
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32400000 Netzwerke, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 32420000 Netzausrüstung, 48810000 Informationssysteme, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bližší informace viz smlouva a zadávací dokumentace