674949-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Halenkovice – Nová ZŠ – stavební úpravy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHalenkovice – Nová ZŠ – stavební úpravy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve stavebních úpravách objektu „A“ (kotelna, šatny) pro rozšíření stávajících prostor základní školy v místě zadavatele, dle projektové dokumentace, jež tvoří přílohu č. 5 této Zadávací dokumentace, a dle položkového rozpočtu tvořícího přílohu č. 1 Návrhu smlouvy o dílo.
Interne KennungHalenkovice – Nová ZŠ – stavební úpravy
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
LosLOT-0001