See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa półbutów ćwiczebnych Marynarki Wojennej wzór 914/MON
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa półbutów ćwiczebnych Marynarki Wojennej wzór 914/MON wykonanych i ukompletowanych zgodnie z aktualną „Wojskową Dokumentacją Techniczno-Technologiczną” (dalej WDTT) stanowiącą załącznik nr 7 do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie: Zadanie nr 1 - 2 000 par (ilość podstawowa: 1 500 par, ilość w opcji: 500 par), Zadanie nr 2 - 2 000 par (ilość podstawowa: 1 500 par, ilość w opcji: 500 par). 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w Rozdziale III w tabeli ust. 1 w kolumnie „Ilość podstawowa”, gwarantowanego Wykonawcy – maksymalnie o ilości wskazane w tabeli ust. 1 kolumna „Ilość w opcji”. Ilości przedmiotu zamówienia ujęte w opcji w tabeli zawartej w ust. 1 niniejszego paragrafu, w kolumnie „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie „Ilość podstawowa” lub „Ilości w opcji” mogą być realizowane równocześnie z ilościami w ramach zamówienia podstawowego. 3. Przedmiot zamówienia podlega ocenie zgodności w trybie I zgodnie z rozporządzeniem Ministra Obrony Narodowej z dnia 11 stycznia 2013 r. w sprawie szczegółowego wykazu Wyrobów podlegających ocenie zgodności oraz sposobu i trybu przeprowadzania oceny zgodności Wyrobów przeznaczonych na potrzeby obronności państwa (t. j. Dz.U. z 2021 r., poz. 1628). Wykonawca sporządzi deklarację zgodności OiB, jako potwierdzenie spełnienia wymagań zawartych w WDTT stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 449482-2025
Interne Kennung: Nr sprawy 55/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18813200 Pantoffeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 Dostawa półbutów ćwiczebnych Marynarki Wojennej wzór 914/MON
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa półbutów ćwiczebnych Marynarki Wojennej wzór 914/MON wykonanych i ukompletowanych zgodnie z aktualną „Wojskową Dokumentacją Techniczno-Technologiczną” (dalej WDTT) stanowiącą załącznik nr 7 do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ w ilości i asortymencie: 2 000 par (ilość podstawowa: 1 500 par, ilość w opcji: 500 par). Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości wskazanych w Rozdziale III " Opis przedmiotu zamówienia" ust. 1 SWZ w tabeli ust. 1 w kolumnie „Ilość podstawowa”, gwarantowanego Wykonawcy – maksymalnie o ilości wskazane w tabeli ust. 1 kolumna „Ilość w opcji”.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji” polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości wymienionych w tabeli w ust. 1 Rozdziału III SWZ, w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w tej tabeli w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2) „Prawo opcji” realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Wykonawcy, w przypadku nie skorzystania z „Prawa opcji”, co do zakresu niezrealizowanych dostaw określonych w tabeli w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”, nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym roszczenia o zapłatę spodziewanych korzyści. 3) „Prawo opcji” oznacza, oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. Wykonawcy nie przysługują roszczenia o realizację dostaw w ramach prawa opcji. 4) Ilości przedmiotu zamówienia ujęte w opcji, w tabeli w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa” lub „Ilości w opcji” mogą być realizowane równocześnie z ilościami w ramach zamówienia podstawowego. Zamówienie realizowane na podstawie „Prawa opcji” może być zrealizowane przez Wykonawcę po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z „Prawa opcji”. 5) O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. Decyzję w tej sprawie Zamawiający przekaże pisemnie lub mailem lub faxem w terminie do 26 września 2025 r.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 Dostawa półbutów ćwiczebnych Marynarki Wojennej wzór 914/MON
Interne Kennung: Zadanie nr 2