2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering Gemeente Oldenzaal
Beschreibung: Het betreft een brandverzekering (Uitgebreide gevaren) t.b.v. de gemeente Oldenzaal. .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Brandverzekering t.b.v. gemeente Oldenzaal
Beschreibung: Het betreft een brandverzekering op basis van Uitgebreide gevaren. .
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een looptijd van 3 jaar met een wederzijdse optionele verlenging van drie maal twaalf maanden.