2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snedkermøbler
Beschreibung: Udbud af kontrakt vedrørende levering af snedkermøbler til Fødevarestyrelsen. Udbuddet gennemføres som et offentligt udbud efter udbudslovens afsnit II.
Interne Kennung: K2025-118
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbuddet gennemføres som et offentligt udbud efter udbudslovens afsnit II. Udbuddet omfatter udelukkende en tilbudsfase. Leveringen og montering af møbler forventes at foregå fra medio december 2025 til juli 2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39151000 Diverse Möbel, 45421000 Bautischlerarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ordregiver har angivet en option på køb af hynder til bænke