675166-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Chemische Sonderpräparate – ÚEB/2025 – dodávka rozpouštědel II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚEB/2025 – dodávka rozpouštědel II.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky rozpouštědel pro Ústav experimentální botaniky, v.v.i. nezbytné pro naplňování klíčových aktivit projektu dle aktuálních potřeb na základě jednotlivých výzev k dodávce a splnění dalších s tím souvisejících závazků, a to od nabytí účinnosti příslušné smlouvy do 31.12.2026. Podrobně je předmět této veřejné zakázky vymezen technickými a obchodními podmínkami, které jsou nedílnou přílohou této Dokumentace. Obchodní podmínky jsou vymezeny v příloze č. 3, která je součástí této Dokumentace. Technické podmínky jsou vymezeny v příloze č. 4, která je součástí této Dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungÚEB/2025 – dodávka rozpouštědel II.